Kourimacek.cz

Oblekáme vaše nejmenší od 2014.

DĚTSKÝ SECOND HAND

Příběh eshopu Kouřimáček.cz

ESHOP S DĚTSKÝM SECOND HAND OBLEČENÍM

Již od roku 2014 se snažíme nabízet jen to zboží, které bychom si rády samy také koupily. Samy víme, jaké to je starat se o naše nejmenší a jak skvělý pocit to je, když se nám podaří je obléci do pěkného oblečení navíc za skvělou cenu.

Vše přirozeně začalo v roce 2005 pouze jako kamenný obchod, který funguje dodnes. Po pár letech se však ukázalo jako skvělý nápad, nabízet naše zboží také online.

Cesta oblečení na stránky eshopu přitom není vůbec tak jednoduchá jak by se mohlo na první pohled zdát. Vše začíná ručním výběrem zboží u našich dodavatelů, zboží se následně vypere a do jednoho kousku žehlí. Poté je již vše připraveno na focení pro eshop a jeho následným nahráním spolu s uvedením všech parametrů jako je barva, velikost, stav, cena, pohlaví a značka.

Každé oblečení tak máme v ruce několikrát a vložením do eshopu to samozřejmě nekončí. S láskou vše balíme a připravujeme na odeslání či osobní vyzvednutí ihned poté co obdržíme vaši objednávku. 

Velice nás těší váš vzrůstající zájem o naše zboží a budeme se snažit i nadále nabízet jen to nejlepší dostupné zboží a prodávat ho v té nejlepší možné formě tak, abyste mohli ihned po nákupu obléci vaše nejmenší.

KOURIMACEK.CZ

Kontakt

Budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu. Přirozeně se chceme neustále zlepšovat a poskytovat co nejlepší služby. Dejte nám prosím vědět v případě, že jste byli spokojeni, ale klidně i pokud tomu bylo přesně naopak.

PROVOZOVNA KOUŘIM

Mírové náměstí 48,

281 61 Kouřim

Zákaznická linka po-pá 8-16 hod na tel +420 774 863 222 nebo info@kourimacek.cz